Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

W niedzielę oznakuj rower

W najbliższą niedzielę (9.05) piotrkowscy strażnicy miejscy zapraszają na kolejną akcję znakowania i rejestrowania rowerów. Akcja odbędzie się na parkingu przy ul. Słowackiego 19, gdzie mieści się siedziba Straży Miejskiej (wjazd od strony ul. Dąbrowskiego) w godzinach od 11:00 do 13:00 – czytamy w komunikacie magistratu.


– Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z dowodem tożsamości i dowodem zakupu, o ile go posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy w posiadaniu takowego, złożymy pisemne oświadczenie o prawie własności – tłumaczy Jacek Hofman, komendant Straży Miejskiej.

Rower zostanie oznakowany metodą grawerowania lub (i) przy pomocy napisu widocznego jedynie w świetle ultrafioletowym, a następnie zaopatrzony w stosowną naklejkę informacyjną.

Każdy oznakowany rower znajdzie się także w elektronicznym systemie ewidencji, który zawiera dane właściciela oraz zdjęcie jednośladu.

Oświadczenie o prawie własności można znaleźć TUTAJ i wypełnić już w domu. Jak dodaje komendant Hofman rower można oznakować również w innym dniu po indywidualnym osobistym lub telefonicznym uzgodnieniu ze służbą dyżurną Straży Miejskiej, tel. 986, 44 732 37 60.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!