Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Głuchy telefon alarmowy Straży Miejskiej

Nie działa telefon alarmowy straży miejskiej 986, a także telefon stacjonarny do tej służby. Miasto uruchomiło tymczasowy numer komórkowy: 669 997 986.

Kłopoty z dodzwonieniem się do Straży Miejskiej – i wielu innych służb miejskich – rozpoczęły się w czerwcu wraz z plajtą starego operatora. Później rzecznik Urzędu Miasta wielokrotnie zapewniał, że problem jest rozwiązany, ale jak się okazuje – chyba nie do końca. – W związku ze zmianą operatora sieci telefonicznej czasowo niedostępny będzie numer telefonu służby dyżurnej Straży Miejskiej 986. Zgłoszenia można kierować pod numerem telefonii komórkowej 669 997 986 – informuje Jarosław Bąkowicz z biura prasowego UM, dodając: – Nastąpiła awaria techniczna na łączu. Jednak, aby mieszkańcy mogli w sposób telefoniczny zgłaszać interwencję, uruchomiono telefon zastępczy. Po usunięciu awarii telefon alarmowy 986 będzie działał ponownie.

Na pytanie, które jeszcze jednostki podległe Urzędowi Miasta mają kłopot z połączeniami telefonicznymi, rzecznik prasowy nie odpowiedział.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x