GminyWażne wiadomościWola KrzysztoporskaWydarzenia

W Gomulinie ciągnęli mężczyznę za samochodem. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Piotrkowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 23 maja 2022 roku przed godziną 18:00 w Gomulinie Kolonii. Kierowca osobówki, przez około kilometr ciągnął mężczyznę będącego poza pojazdem. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie, proszone są o kontakt z policją

– 23 maja 2022 roku przed godziną 18:00 dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że kierowca pojazdu osobowego, koloru srebrnego z czerwonym przednim zderzakiem ciągnął mężczyznę będącego poza pojazdem. Najprawdopodobniej był to pojazd mazda 3. Ze wstępnych ustaleń wynika, mężczyzna zaplątał się w pas bezpieczeństwa kierowcy. Policjanci wykonują czynności, które pozwolą na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia oraz kierującego pojazdu. – informuje st. asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Osoby mające jakąkolwiek wiedzę proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod numerami telefonu: 47 846-14-62, 47 846-12-06 lub na numer alarmowy 112.

4.2 5 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!