GrabicaWażne wiadomościWydarzenia

W Gminie Grabica ruszył Klub Seniora

Na mapie Gminy Grabica pojawiło się nowe miejsce służące integracji i aktywizacji – Klub Seniora.

W zaadaptowanych specjalnie na ten cel pomieszczeniach budynku dawnej szkoły w Kamocinie, mieszkańcy Gminy którzy ukończyli 60 lat zyskali niezwykły punkt spotkań. Seniorzy mogą w nim otrzymać wsparcie, opiekę oraz ciekawą i rozbudowaną ofertę spędzenia czasu wolnego, a także możliwość korzystania z zajęć usprawniających ich aktywność ruchową i kondycję psychofizyczną.

Ponadto osoby w jesieni wieku mogą uczestniczyć m. in. w zajęciach komputerowych, zajęciach z dietetykiem, czy zajęciach twórczych (oczywiście z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz panujących obostrzeń sanitarnych). – W przyszłości życie Klubu uatrakcyjnią wycieczki jednodniowe czy wyjazdy do kina i teatru.
Co ważne, uczestnictwo w Klubie jest oczywiście dobrowolne i nieodpłatne. Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w takich zajęciach mogą uzyskać szczegółowe informacje bezpośrednio w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grabicy – który jest jednym z Partnerów w ramach Projektu „PoCuś – Piotrkowskiego Centrum Usług Środowiskowych” – mówi wójt Krzysztof Kuliński.

– Poprzez szeroki wachlarz zajęć oferowanych przez Klub uczestnicy projektu mogą nawiązywać nowe znajomości, oddawać się swoim zainteresowaniom lub odkrywać zupełnie nowe pasje – dodaje wójt.

Zapisując się do Klubu Seniora po prostu zrywa się z nudą! Dlatego serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym projekcie.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!