Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Utrudnienia na Sikorskiego w związku z budową A1

W najbliższy poniedziałek – 20 lipca w okolicy węzła Piotrków Trybunalski Południe (A1/DK74) nastąpią znaczne zmiany w organizacji ruchu.

W związku z kolejnym etapem prac przy budowie odcinka „A” autostrady A1, konieczne jest przeniesienie ruchu na DK 74 (al. Sikorskiego) na jezdnię północną. – Oznacza to, że na odcinku od ulicy Zawodzie po stronie miasta, aż do skrzyżowania z ulicą prowadzącą po centrów logistycznych ruch w obu kierunkach, oczywiście wyłączywszy tymczasowe rondo, będzie odbywał się tylko po północnej jezdni DK74j, czyli tej, która normalnie prowadzi w kierunku Bełchatowa. Należy przyjąć, że po stronie Piotrkowa (wschodniej) będzie to odcinek ok. 250, a po przeciwnej stronie skrzyżowania ok.550 metrów – wyjaśnia Maciej Zalewski Główny Specjalista ds. Komunikacji w łódzkim oddziale GDDKIA.

– Wszelkie działania związane z przełożeniem ruchu rozpoczną się około godziny 9:00, czyli w momencie, kiedy większość ludzi dojedzie już do pracy, a ruch się zmniejszy. Chodzi o ograniczenie uciążliwości do minimum. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała około 2 miesiące. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowania się do ustawionego oznakowania – dodał Zalewski.

5 1 vote
Article Rating

Powiązane artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrkowainin
Piotrkowainin
17 lipca, 2020 23:14

Schemat:comment image

Piotrkowianin
Piotrkowianin
19 lipca, 2020 17:27

A gdzie jakieś podziękowanie za poprawny schemat?

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x