Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Usłyszeli zarzuty za pobicie i kradzież

Piotrkowscy policjanci ustalili i zatrzymali 3 mężczyzn, którzy najpierw pobili 32-latka, a następnie ukradli mu portfel z pieniędzmi. Towarzysząca im kobieta usłyszała natomiast zarzut kradzieży. Wszyscy trafili do policyjnej celi. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek po godzinie 1:00 dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na podwórku jednej z kamienic na terenie miasta doszło do pobicia mężczyzny. – Policjanci ustalili, że 32-latek został zaatakowany jadąc rowerem. W pewnym momencie na wysokości bramy do kamienicy trzech mężczyzn zaczęło go kopać i uderzać po całym ciele. Wśród agresorów była też kobieta, jednak ona nie biła pokrzywdzonego. Kiedy napastnicy przestali uderzać 32-latka, uciekł on z podwórka i wrócił do miejsca zamieszkania. Policjanci od razu pojechali we wskazane miejsce. Na ulicy w pobliżu kamienicy, w której doszło do zdarzenia zauważyli dwóch mężczyzn. Obaj jednogłośnie zaprzeczyli aby pobili 32-latka, jednak ślady jakie zauważyli policjanci mogły świadczyć, że to właśnie oni byli agresorami. Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi – relacjonuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Funkcjonariusze dotarli również do pozostałej dwójki. Podzielili oni losy kompanów. 34, 39 oraz 40-letni mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia oraz kradzieży, bo jak się okazało, podczas uderzeń 32-latkowi wypadł portfel, który agresorzy zabrali. 41-latka natomiast usłyszała zarzut kradzieży. Przestępstwa te zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie przestępczej czwórki wkrótce zdecyduje sąd.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!