GminyWażne wiadomościWola KrzysztoporskaWydarzenia

Ucieczka przed policją zakończona w polu kukurydzy

Uciekali przed policją przez dwa województwa i cztery powiaty. Swój rajd zakończyli pod Piotrkowem.

W poniedziałek (24.10.) około godziny 20:30 na terenie powiatu kłobuckiego w województwie śląskim, mężczyzna i kobieta na jednej ze stacji paliw ukradli paliwo wartości ponad 600 zł. O 1:30 podejrzewany samochód zauważyli tamtejsi policjanci i próbowali go zatrzymać.

Kierujący pojazdem zaczął jednak uciekać. Mężczyzna dotarł aż do Krzyżanowa przejeżdżając przez teren dwóch województw i czterech powiatów: kłobuckiego, pajęczańskiego i radomszczańskiego, a swój rajd zakończył w powiecie piotrkowskim w miejscowości Krzyżanów, w gminie Wola Krzysztoporska.

Kierowca zjeżdżając z drogi głównej, uszkodził ogrodzenie domu jednorodzinnego i dojechał do pola kukurydzy. Kierujący skodą octavią oraz jego pasażerka zaczęli uciekać pieszo. Mężczyźnie udało się uciec, ale w ręce policjantów wpadła kobieta. Jak podaje rzeczniczka prasowa kłobuckiej policji, para jest doskonale znana stróżom prawa, a ich kartoteki są gruba.

Zatrzymana kobieta wskazała personalia kierowcy, dlatego dotarcie do niego jest prawdopodobnie tylko kwestią czasu. Oboje odpowiedzą za kradzież paliwa, a mężczyzna dodatkowo za złamanie szeregu przepisów ruchu drogowego i uszkodzenie radiowozu.

4.5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!