Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Turyści z pow. piotrkowskiego, zdemolowali zakopiański apartament – AKTUALIZACJA

Tak wygląda apartament w Zakopanem po wizycie “turystów” z powiatu piotrkowskiego. Wandale, to prawdopodobnie mieszkańcy Paskrzyna w gminie Ręczno. Niszcząc cudze mienie, nabazgrali nazwę swojej miejscowości na ścianie. Sprawa została zgłoszona na policję i teraz sprawcy zapewne nie unikną kary.

Sprawę jako pierwszy opisał “Tygodnik Podhalański”. Gazeta na swoim portalu umieściła zdjęcia na których widać skalę zniszczeń. Na ścianach pomazanych czarnym flamastrem, widać napisy “Widzew” i “RTS”. Wandale oszczędzili jedynie łazienkę, pozostałe cztery pomieszczenia są zniszczone.

Na zdjęciach widać także pozostawioną w pokoju skrzynkę i butelki po piwie oraz niepościelone łózka.

Para z powiatu piotrkowskiego, wynajęła apartament na dwie doby. Wymeldowując się, miała zostawić klucz w specjalnej skrzynce. – Gdy przyjechałem odebrać apartament, kluczyków nie było w skrzynce, znajdowały się w drzwiach. To już wzbudziło moje podejrzenia. Gdy otworzyłem drzwi zobaczyłem pomalowane ściany. Będziemy oczywiście domagać się odszkodowania. Pomalowanie ścian to koszt rzędu tysięcy złotych – mówi Tygodnikowi osoba zarządzająca apartamentem.

– Znamy personalia tych osób. Mogę jedynie potwierdzić, że są to mieszkańcy powiatu piotrkowskiego – mówi w rozmowie z Piotrkowskim24 asp. sztab. Roman Wieczorek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Tagi

Powiązane artykuły

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close