GrabicaKulturaNadchodzące wydarzeniaWażne wiadomościWydarzenia

Trwa nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Grabica

Interesuje Cię gra na saksofonie, puzonie lub trąbce? Chcesz rozwijać swój talent lub dopiero odkryć nowe zainteresowania? Grałeś, grasz, a może chciałbyś nauczyć się grać na instrumentach dętych? Świetnie się składa Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Grabica ogłasza nabór!

Zespół nieustannie skupia się na ciągłym rozwoju zaplecza instrumentalnego, jak również doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w warsztatach. Poszerza swój skład, zapraszając do grupy nowych członków. Jest tu miejsce właśnie dla Ciebie?

Orkiestra Dęta odgrywa niezwykle ważną rolę w propagowaniu kultury muzycznej pośród lokalnej społecznośc. Muzycy uczestniczą w wielu przeglądach i są zapraszani na różnego rodzaju wydarzenia. Ich repertuar jest bardzo szeroki, podejmują tematy według potrzeb towarzyszących eventów. Członkowie Orkiestry mają możliwość realizowania swoich pasji i talentów muzycznych zyskując wrażliwość, sumienność i obowiązkowość przy jednoczesnej edukacji i dobrej zabawie.

Do bycia członkiem tego zespołu wystarczą jedynie chęci. Brak umiejętności również nie jest problemem! Młodzi instrumentaliści rozpoczynający swoją przygodę z Orkiestrą korzystają z możliwości nauki gry na wybranym instrumencie od podstaw, biorąc udział w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez kapelmistrza Michała Domagałę. Program nauczania przygotowuje dzieci i młodzież do wspólnego muzykowania i występów na scenie. Edukacja prowadzona jest na podstawie autorskiego programu, uwzględniającego panujące, sprawdzone trendy orbitujące wokół standardów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Spotkania Orkiestry odbywają się w każdą środę od 17:00 do 19:00 i sobotę w godzinach od 10:00 do 12:00 w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy.

Osoby zainteresowane więcej informacji mogą uzyskać pod numerem telefonu 533 528 932. Przyjdź, zobacz, posłuchaj, spróbuj !

4.2 5 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!