KulturaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Tłumy na koncercie Smolastego

Smolasty rozgrzał do czerwoności publiczność zgromadzoną w amfiteatrze miejskim podczas niedzielnego koncertu. Artysta pierwotnie miał wystąpić na tegorocznych Dniach Miasta, jednak wtedy z przyczyn zdrowotnych musiał odwołać koncert. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Artysta wystąpił w naszym mieście, i przyciągnął ogromne tłumy, przede wszystkim młodych ludzi, którzy odśpiewali ze swoim idolem wszystkie utwory. Artysta odwdzięczył się fantastycznym kontaktem z publicznością oraz niezliczoną ilością prezentów. Poniżej galeria zdjęć z wczorajszego wydarzenia.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paolo
Paolo
30 października, 2023 16:48

Ja prdl, ale popelina była… w sam raz dla małoletniej gówniarzerii (jego muzyka to takie „nie wiadomo co”, a jego trudno nazwać raperem), ale grunt, że była happy! ?

Już nie wspominając o tym, że „Nasz miłościwie panujący” Prezio znów miał okazję do pokazania się, a E. Jarszak to najgorsza dyrektorka w historii MOKu! Nie dość, że nie grzeszy urodą, to dostała posadkę dzięki znajomościom i zażyłości z Preziem Choojniakiem (a wielu /szczególnie wtajemniczonych i obeznanych z samorządowymi patologiami i nepotyzmem/ wie, iż babon nie ma kompetencji i zielonego pojęcia o kulturze)… ?

Janko
Janko
31 października, 2023 08:52

Zdjęcia tłumu to photoshop. Wszystkie trzy osoby które były na koncercie twierdzą że im się podobał.
Chociaż myślały że będzie mniej osób.

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!