Tak bardzo spieszył się do domu, że ukradł samochód

Views: 311

Piotrkowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży volkswagena. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Samochód wrócił do prawowitego właściciela. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek, tuż po godzinie 8.00 na teren jednej z posesji w Przygłowie, (gmina Sulejów) wszedł mężczyzna i wsiadł do stojącego tam volkswagena transportera. W stacyjce były kluczyki. Nieznany mężczyzna uruchomił silnik i odjechał. Gdy całe zajście zobaczył właściciel auta, natychmiast wsiadł do drugiego pojazdu i pojechał za sprawcą, jednocześnie alarmując stróżów prawa.  

Kilkadziesiąt minut później, na ulicy Górnej w Piotrkowie Trybunalskim policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży. 40-letni mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. Twierdził, że chciał tylko dojechać do miejsca zamieszkania a później zwrócić volkswagena. Piotrkowianin został zatrzymany do wyjaśnienia. Był trzeźwy. Usłyszał już zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Samochód wrócił do właściciela.  

Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *