Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Tak bardzo spieszył się do domu, że ukradł samochód

Piotrkowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży volkswagena. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Samochód wrócił do prawowitego właściciela. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek, tuż po godzinie 8.00 na teren jednej z posesji w Przygłowie, (gmina Sulejów) wszedł mężczyzna i wsiadł do stojącego tam volkswagena transportera. W stacyjce były kluczyki. Nieznany mężczyzna uruchomił silnik i odjechał. Gdy całe zajście zobaczył właściciel auta, natychmiast wsiadł do drugiego pojazdu i pojechał za sprawcą, jednocześnie alarmując stróżów prawa.  

Kilkadziesiąt minut później, na ulicy Górnej w Piotrkowie Trybunalskim policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży. 40-letni mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. Twierdził, że chciał tylko dojechać do miejsca zamieszkania a później zwrócić volkswagena. Piotrkowianin został zatrzymany do wyjaśnienia. Był trzeźwy. Usłyszał już zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Samochód wrócił do właściciela.  

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!