GminyWażne wiadomościWydarzenia

Strzelanina w Radomsku. Pięć osób jest zatrzymanych

Policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę (07.05) około godziny 18:40 na ulicy Przedborskiej w Radomsku. Wstępnie zostało ono zakwalifikowane jako bójka z użyciem niebezpiecznego narzędzia – pistoletu. Zatrzymanym już przez policję uczestnikom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. broń palną.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że wieczorem grupa kilku mężczyzn podjechała samochodem w rejon ulicy Przedborskiej w Radomsku gdzie doszło do bójki pomiędzy nimi a dwójką innych mężczyzn. – Dwie osoby zostały ranne w wyniku strzałów z broni palnej. Jeden z mężczyzn jest nadal w szpitalu. W efekcie prowadzonych całą noc intensywnych działań z udziałem policjantów z Radomska i komendy wojewódzkiej w Łodzi, wszyscy uczestniczy zajścia zostali ustaleni. Pięciu mężczyzn jest zatrzymanych. To mieszkańcy Radomska w wieku od 20 do 42 lat znani z wcześniejszych konfliktów z prawem. Najprawdopodobniej dzisiaj będą przesłuchiwani. – poinformowała mł. insp. Joanna Kącka z KWP w łodzi.

Policjanci podczas przeszukań zabezpieczyli różne niebezpieczne narzędzia w tym broń palną.  Z uwagi na trwające działania  przekazanie  szczegółów nie jest możliwe.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!