GminySulejówWażne wiadomościWydarzenia

Strażacy z Przygłowa usuwali po burzy powalone drzewa i konary

Powalone drzewa i połamane gałęzie, to skutki wczorajszej burzy, która wieczorem przeszła nad powiatem piotrkowskim. Z usuwaniem jej skutków mierzyli się między innymi strażacy z OSP Przygłów. Do działań zadysponowano dwa zastępy z tej jednostki. Druhowie pracowali w Przygłowie, Włodzimierzowie oraz Sulejowie.

Przed godziną 19:00 pierwszy zastęp udał się na DK 12, gdzie drzewo runęło na jezdnię blokując prawy pas w kierunku Sulejowa. Kilka minut później drugi z naszych zastępów wyjechał do Włodzimierzowa na ulicę Radosną. Jak się jednak okazało zgłoszenie to dotyczyło tego samego zdarzenia przy którym pracował pierwszy zastęp – relacjonują strażacy z OSP Przygłów. – Po powrocie do bazy dostajemy ponowne zgłoszenie. Tym razem do powalonego drzewa na domek letniskowy w Sulejowie przy ulicy Piotrkowskiej. Po rozpoznaniu oraz konsultacji z miejscową jednostką wracamy do bazy bez podjęcia działań – piszą w swoim serwisie internetowym.

W całym powiecie piotrkowskim odnotowano kilkanaście podobnych zdarzeń. Niemal wszystkie dotyczyły powalonych drzew na jezdnię lub budynki.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: