Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Straż pożarna bez komendanta

Potwierdziły się nasze informacje dotyczące zmiany Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie. Młodszy brygadier Mariusz Wojcieszko został odwołany. Tutejszą jednostką kierował zaledwie od połowy listopada zeszłego roku.

O planach odwołania komendanta pisaliśmy  TUTAJ, już kilka dni temu. Kariera Mariusza Wojcieszki nie trwała w trybunalskim grodzie zbyt długo. Ledwo zadomowił się w nowym gabinecie, a już został odwołany. Komenda Wojewódzka PSP w Łodzi nie zdradza kulis odwołania komendanta. Wiadomo jedynie, że na stanowisku pozostanie do 15 stycznia. Kto go zastąpi ? Tego nie wiadomo. Być może znowu na dwa miesiące powołany zostanie „pełniący obowiązki”.

Młodszy brygadier Mariusz Wojcieszko rozpoczął służbę w Państwowej Straży Pożarnej w 1999 roku jako podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Po jej ukończeniu w 2003 roku, został skierowany do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Łódź-Wschód z siedzibą w Koluszkach, a następnie został przeniesiony do Komendy Powiatowej PSP w Radomsku, gdzie pełnił funkcje, kolejno: dowódcy zastępu, dowódcy sekcji, kierownika sekcji. W roku 2014 został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Pajęcznie.

Przypomnijmy, że niedawno ze stanowiska odwołany został także Komendant Miejski Policji.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
8 stycznia, 2018 13:36

Co się w tym Piotrkowie wyrabia?

Eww
Eww
8 stycznia, 2018 16:44

PiS rozwala służby. Żenada co wyprawiają z tym krajem

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!