Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Starosta składa doniesienie do Prokuratury

Starosta Piotr Wojtysiak zdecydował się złożyć doniesienie do Prokuratury Rejonowej w sprawie wpisu na forum internetowym jednego z portali internetowych, w którym czytamy między innymi że: “należy wypuścić z więzienia tego człowieka, który zrobił porządek z prezydentem Gdańska by i u nas zrobił pewne rozsądne porządki(…)”

Starosta o złożeniu doniesienia poinformował podczas nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu. – Nie mogę pozwolić na to, by mnie jako funkcjonariusza publicznego spotkało to, co prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Nie ma mojej zgody na hejt. Dlatego po komentarzu jaki pojawił się na jednym z portali, (relacja z poprzedniej sesji nadzwyczajnej – przyp. red.) złożyłem doniesienie do prokuratury i oczekuję wyjaśnienia: kto podejmuje działania nawołujące do nienawiści wobec mnie, czyli przestępstwo z akt 256 kk. Proszę by dzisiejszą sesję radni prowadzili w atmosferze merytorycznej i rzeczowej dyskusji, a nie politycznej retoryki – powiedział starosta Piotr Wojtysiak.

W anonimowym wpisie czytamy (pisownie oryginalna): “Czemu nit die za nich nie weźmie..Byc moze należy wypuścić z więzienia tego człowieka, który zrobił porządek z prezydentem Gdańska by i u nas zrobił pewne rozsądne porządki z loma osobami , a w tym i z taką choćby pania prowoukaca bardzo czesto, ktora ostatnio była i icjatorka protestów pod naszym sądem by sędziowie nadal mogli prowadzić sprawy po kilka lat nie muszą przesluchiwac setek świadków….Żenada!”

0 0 vote
Article Rating

Powiązane artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jagoda
Jagoda
4 września, 2019 20:59

Pewnie myśli, że w internecie jest anonimowy i może pisać co mu w tej pustej głowie błyśnie.

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x