reklama
Wydarzenia

Starosta i Zarząd z absolutorium, a Przewodniczący Rady z koszulką

Po dość długiej a chwilami burzliwej – dyskusji na temat funkcjonowania szpitala powiatowego – radni w głosowaniu udzielili Zarządowi Powiatu absolutorium z wykonania budżetu.

Za udzieleniem absolutorium głosowało 14 radnych, 5 było przeciw, a 2 wstrzymało się od głosu. – Dziękuję radnym za zaufanie, a pięciu radnych którzy jeszcze nam nie zaufali, przekonamy swoja pracą w najbliższym czasie. Korzystając z okazji, chciałbym także podziękować samorządowcom z gmin powiatu piotrkowskiego, bo ta wielka praca, która była włożona w poprawę infrastruktury drogowej w 2018 roku i w latach wcześniejszych, to zasługa samorządów… – powiedział tuż po głosowaniu Piotr Wojtysiak, starosta powiatu. z kolei Stanisław Cubała powiedział: – Jesteśmy powiatem ziemskim, i nie zachwaszczajmy tego powiatu polityką – zaapelował polityk.

Ponadto radni jednogłośnie przyjęli uchwałę – stanowisko w sprawie budowy drogi S12. Dokument będzie przekazany Ministerstwa Infrastruktury. Na koniec sesji, przewodniczący Rady Powiatu Bernard Matyszewski otrzymał koszulkę z napisem ” S12 NATYCHMIAST”. Koszulkę przekazali członkowie grupy która walczy od kilku tygodni o budowę drogi ekspresowej S12.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PAP
PAP
26 czerwca, 2019 08:46

Gdzie można zobaczyć transmisje a sesji?

gość
gość
26 czerwca, 2019 08:48

Od kogo przewodniczący dostał koszulkę? – bo tego już w materiale nie ma

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!