reklama
Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Starosta i Zarząd Powiatu z absolutorium i wotum zaufania

Podczas wtorkowej sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego, radni między innymi zapoznali się z raportem o stanie Powiatu Piotrkowskiego za rok 2019. W przygotowanym przez urząd dokumencie znalazły się szczegółowe informacje dotyczące działań starostwa, jak również pracy jednostek organizacyjnych powiatu. Radni, zapoznali się także z dokumentem dotyczącym wykonania budżetu za zeszły rok. Ponadto radni udzielili Staroście i Zarządowi Powiatu absolutorium i wotum zaufania.

Rada Powiatu zapoznała się ze sprawozdaniem z realizacji budżetu powiatu piotrkowskiego, a także raportem o stanie Powiatu Piotrkowskiego za 2019 rok. Stosunkiem głosów 17 ZA przy 4 WSTRZYMUJĄCYCH udzieliła Staroście i Zarządowi Powiatu wotum zaufania i absolutorium.

– Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy pracowali na rzecz mieszkańców Ziemi Piotrkowskiej, bo uzyskanie absolutorium i wotum zaufania jest to wyraz uznania dla pracy tych wszystkich którzy realizowali wszystkie inwestycje w powiecie piotrkowskim, czy świadczyli usługi na rzecz mieszkańców. A osobiście? to satysfakcja, bowiem jest to ocena za pierwszy rok nowej kadencji i dziękuję za zaufanie. To mobilizuje do jeszcze większej i bardziej efektywnej pracy na rzecz naszych mieszkańców – powiedział starosta Piotr Wojtysiak.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!