Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Starosta docenił bibliotekarzy

Przedstawiciele bibliotek z Piotrkowa i powiatu spotkali się w starostwie, by wspólnie świętować święto bibliotekarza. W podziękowaniu za pracę na rzecz promocji i rozwoju czytelnictwa, wicestarosta Piotr Wojtysiak i sekretarz powiatu Ireneusz Czerwiński, wręczyli pamiątkowe statuetki oraz drobne upominki.

– Dziękuję za państwa zaangażowanie i codzienną pracę. Wiemy przecież, że praca w bibliotece, to nie tylko promocja czytelnictwa, ale to także spotkania na rzecz rozwoju kultury. To w bibliotece spędzamy wolny czas rozwijając swoje pasje. Praca w bibliotece, to nie tylko wiele wyrzeczeń, ale także ciągłe doskonalenie swoich kompetencji. Dziękuję także za te wszystkie projekty, które realizują państwo w swoich placówkach, bo to właśnie te miejsca często stają się centrami kultury ziemi piotrkowskiej – mówił podczas swojego wystąpienia wicestarosta Piotr Wojtysiak.

Uroczystość uświetniły popisy wokalne uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu.

Czy czytamy książki? Na to pytanie odpowiada Renata Wojtczak, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim.

Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close