Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Sprzedawali podróbki, teraz będzie kara

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją piotrkowskiej jednostki wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 63-latka oraz 50-latkę, którzy na miejskim targowisku sprzedawali podrobione towary. Oboje usłyszeli już zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, uzyskali informację, że na targowisku miejskim sprzedawane są towary z podrobionymi znakami towarowymi.

– Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej potwierdzili informację. Na targowisku miejskim zauważyli stoisko, na którym znajdowały się podróbki. Mężczyzna wraz z kobietą oferowali koszulki, czapki, spodenki, torebki damskie oraz paski do spodni z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm. Handlarze zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Straty za zabezpieczony towar wyceniono na kwotę około 25 000 złotych. Oferowany towar został zabezpieczony i nie trafi już do handlu – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

63-letni mieszkaniec powiatu brzezińskiego oraz 50-letnia mieszkanka Brzezin usłyszeli już zarzuty wprowadzania do obrotu towaru z podrobionym znakiem towarowym. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!