Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Spotkanie opłatkowe poselsko-samorządowe

Na zaproszenie posła na Sejm RP Grzegorza Lorka oraz Janusza Wojciechowskiego Europejskiego Komisarza ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się w niedzielę (12.01) spotykanie opłatkowe z samorządowcami z regionu.

– Na nasze zaproszenie odpowiedziało 23 wójtów, 2 wicewójtów, 5 burmistrzów, 1 wiceburmistrz, 4 prezydentów, minister, 5 posłów i 2 senatorów, a także kilku starostów w tym starosta piotrkowski – powiedział w rozmowie z nami poseł Grzegorz Lorek.

Komisarz Wojciechowski w swoim wystąpieniu wiele miejsca poświęcił unijnej polityce rolnej i miejscu Polski w obrocie mięsem, natomiast poseł Grzegorz Lorek skupił się na sprawach lokalnych, czyli między innymi budowie trasy S12 oraz budowie odkrywki “Złoczew”.

Tagi

Powiązane artykuły

6 komentarzy

  1. “… 23 wójtów, 2 wicewójtów, 5 burmistrzów, 1 wiceburmistrz, 4 prezydentów, minister, 5 posłów i 2 senatorów, a także kilku starostów…” około 100 zdjęć a udało mi się wypatrzyć aż 2 serduszka WOŚP – w dniu wielkiego Finału. Przykład idzie z góry 🙂

  2. Prezydent Piotrkowa Tryb> Od kiedy on jest w PiS ie ? a pies was drapał nie zagłosuję więcej na Lorka i Chojniaka i P i S to bagno tylko koryto

  3. Przeglądam zdjęcia, ale nie widzę na nich radnych rady miasta Piotrkowa z PiS. Czyżby G. Lorek o nich zapomniał? A może radni dali wyraz temu jak Pan Lorek się układa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sprawdź także
Close
Back to top button
Close
Close