WolbórzWydarzenia

Sołectwo Golesze Duże nagrodzone!

Laureatem konkursu “Fundusz Sołecki – najlepsza inicjatywa” zostało sołectwo Golesze Duże. 

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego bierze udział w ogólnopolskim konkursie „FUNDUSZ SOŁECKI – najlepsza inicjatywa” organizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Konkurs ma na celu promowanie najlepszych i najciekawszych projektów finansowanych w ramach funduszu sołeckiego. Konkurs ma za zadanie docenienie tych sołectw, które są aktywne, mają pomysły i chcą się nimi dzielić. Konkurs skierowany był do sołectw z terenu województwa łódzkiego, które realizowały na przestrzeni lat 2010-2017 projekty finansowane ze środków wyodrębnionych w ramach funduszu sołeckiego lub w których fundusz sołecki stanowił wkład własny.

Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska poinformował, że laureatami wojewódzkiego etapu konkursu “Fundusz Sołecki – najlepsza inicjatywa” zostali:
Miejsce I – projekt mieszkańców miejscowości Mogilno Małe (gmina Dobroń) pn. Promocja i pobudzanie aktywności społecznej mieszkańców sołectwa Mogilna Małego – organizowanie warsztatów w celu zwiększenia zaangażowania mieszkańców w rozwój wsi.

Miejsce II – projekt mieszkańców Golesze Duże (gmina Wolbórz) pn. Jesien w Goleszach – praca, tradycja, integracja – zagospodarowanie terenu przy Domu Ludowym w Goleszach Dużych.

Miejsce III – projekt mieszkańców Inowłódz (gmina Inowłódz) pn. Remont i modernizacja budynku po dawnym sklepie GS w Inowłodzu z przeznaczeniem na Centrum Inicjatyw Społecznych.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!