Artykuł partnerskiArtykuły SponsorowaneKultura

Skok ze spadochronem w prezencie

Okazji do wręczania prezentów nie brakuje. Wręczamy je z bardzo różnych okazji: imienin, urodzin, Dnia Matki czy Dnia Ojca. Z czasem może nam jednak zacząć brakować pomysłów na oryginalny podarunek. Obecnie coraz większą popularnością w naszym kraju cieszą się prezenty, które mają formę przeżyć. Do takich zalicza się skok ze spadochronem. Nie jest to prezent w dosłownym znaczeniu tego słowa. Nie można go zapakować ani przewiązać wstążeczką. Skok ze spadochronem to upominek, który kupuje się w formie vouchera.

Skok ze spadochronem – komu można zrobić taki prezent?

Skok ze spadochronem to rodzaj aktywności, która każdej osobie dostarczy sporą dawkę adrenaliny. Co ważne, voucher na skok ze spadochronem jest upominkiem bardzo uniwersalnym. Z powodzeniem można go wręczyć zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Co więcej, skok ze spadochronem można podarować z bardzo różnej okazji. Voucher na skok ze spadochronem może być niebanalnym prezentem imieninowym czy urodzinowym. Można go wręczyć także z okazji Dnia Matki czy Dnia Ojca. Sprawdzi się również jako oryginalny ślubny prezent. Na liście prezentów z kategorii przeżyć skok ze spadochronem zajmuje jedno z czołowych miejsc. Świadczy to o tym, że skok ze spadochronem cieszy się bardzo dużą popularnością.

Skok ze spadochronem – co warto wiedzieć o prezencie?

Voucher na skok ze spadochronem można kupić tylko przez kilka miesięcy w roku. Skoki ze spadochronem odbywają się tylko w okresie od kwietnia do października. O tym, czy uda się oddać skok decyduje przede wszystkim pogoda. Jeśli warunki pogodowe są niesprzyjające, można umówić się na inny termin. Oczywiście skok ze spadochronem odbywa się w tandemie. Drugą osobą zawsze jest doświadczony skoczek. Skok oddawany jest z wysokości 4000 metrów nad poziomem morza i trwa około 11 minut, z czego jedna minuta to wolne spadanie, a pozostałe 10 to już lot z otwartą czaszą spadochronu. Cała zabawa trwa znacznie dłużej, nawet do 3 godzin. Oddanie skoku poprzedzone jest bowiem krótkim szkoleniem. Do tego skoczkowie muszą zostać wyniesieni przez samolot na odpowiednią wysokość.

Czy skok ze spadochronem to prezent odpowiedni dla każdego?

Voucher na skok ze spadochronem to idealny prezent dla każdego. Są jednak pewne ograniczenia. Osoba, której zamierzamy wręczyć voucher na skok ze spadochronem nie może ważyć więcej niż 110 kg. Powinna też mieć przynajmniej 140 cm wzrostu. Voucher można wykupić nie tylko dla osoby pełnoletniej. W przypadku osoby, która nie ukończyła 18. roku życia podczas realizacji prezentu muszą być obecni oboje rodzice. Może też wystarczyć ich zgoda, ale musi mieć formę pisemną i zostać potwierdzona przez notariusza. Ponadto wymagany jest dobry stan zdrowia. Przeciwwskazaniem do oddania skoku jest ciąża, lęk wysokości, nadciśnienie i choroby serca. Skok ze spadochronem to przeżycie, które na bardzo długo pozostanie w pamięci. Osoby, które chcą z tego przeżycia mieć pamiątkę, mogą dodatkowo zamówić film lub zdjęcia. Chcąc zapewnić bliskim takie niezapomniane przeżycia, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Voucher można bowiem kupić w Internecie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-w-powietrzu-loty/skoki-spadochronowe/

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!