KulturaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Siostry Kafar zaśpiewały z zespołem ENEJ. Mamy nagranie z koncertu!

Piotrkowianki Julia i Zuzanna Kafar zaśpiewały z zespołem ENEJ. Ten znany już zespół, zaprosił nasze artystki do współpracy podczas promocji ostatniej płyty zespołu.

Sióstr Kafar chyba nikomu z Piotrkowa nie trzeba przedstawiać. To dwie niezwykle utalentowane wokalistki, dodatkowo grające na skrzypcach. Umieściły w mediach społecznościowych utwór z repertuaru zespołu ENEJ, który skomentowali członkowie zespołu a w rezultacie zaprosili do wzięcia udziału w jednym z koncertów promujących najnowszą płytę zespołu.

Zaczęło się od wrzucenia na tiktoka nagrania, gdzie śpiewamy fragment utworu „Lipka”. Zespół Enej nam go skomentował, na co odpowiedziałyśmy kolejnym tiktokiem – tym razem z ich utworem „Kamień z napisem LOVE”. Ku naszemu zdziwieniu, kilka dni później dostałyśmy powiadomienie o dograniu się głównego wokalisty zespołu właśnie do naszego nagrania. Pod naszym komentarzem chłopaki zaprosili nas na jeden ze swoich koncertów w ramach ich trwającej trasy koncertowej do nowo wydanej płyty „Vesna” – mówi Julia Kafar.

@siostry.kafar Wspomnienie ostatniego weekendu, czyli występ z zespołem @Enej, dziękujemy Wam chłopaki jeszcze raz ❤️ Chcecie zobaczyć fragmenty koncertu? 😏 #siostrykafar #enej #kamienznapisemlove @Zuuza Kafar @IG: julia.kafar ♬ Kamień z Napisem Love – Enej

W przeciągu kilku dni znalazłyśmy się razem z nimi na scenie, co do tej pory wydaje nam się snem. Zespół, którego słuchamy od lat i uwielbiamy, daje nam szansę zaśpiewania razem z nimi. To tylko pokazuje, że marzenia się spełniają. Koncert był cudowny, od publiczności biła niesamowita energia, która dodawała nam odwagi, a sama atmosfera, która panowała między zespołem i nami sprawiła, że w ogóle się nie stresowałyśmy. To było niezapomniane przeżycie i najprawdopodobniej to nie będzie nasze ostatnie razem z zespołem ENEJ… – dodaje tajemniczo Zuzanna Kafar.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!