GminyMoszczenicaWażne wiadomościWydarzenia

Senior na drodze… do bezpieczeństwa

Wójt Gminy Moszczenica zaprasza wszystkich seniorów z terenu naszej Gminy do uczestniczenia w warsztatach „Senior na drodze… do bezpieczeństwa”.

Warsztaty będą miały miejsce w dniu 09.11.2023 r. w budynku GOKiS w Moszczenicy, ul. 100-lecia Odzyskania Niepodległości 2 w godzinach 10.00 – 13.00.

W programie wydarzenia:

1. Spotkanie z ekspertem bezpieczeństwa ruchu drogowego, który porozmawia z seniorami na temat najczęstszych niebezpieczeństw występujących na drodze;

2. Spotkanie z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego, który na podstawie konkretnych miejsc i wydarzeń, wskaże seniorom bezpieczne rozwiązania;

3. Bezpłatny warsztat rowerowy – Seniorzy, którzy na spotkanie przyjadą swoim rowerem, będą mogli bezpłatnie skontrolować jego podstawowe elementy w serwisie rowerowym. Bezpłatnie doposażymy te rowery w obowiązkowe oświetlenie.

4. Symulator bezpiecznej jazdy – Seniorzy, którzy na co dzień kierują autem, będą mogli bezpłatnie skorzystać z symulatora jazdy. Nasz instruktor sprawdzi jak jeżdżą, z czym mają problem i podpowie najlepsze rozwiązania.

Seniorzy biorący udział w warsztatach będą mogli zdobyć jeden z 20 zegarków typu smartwatch marki XIAOMI Mi Band 7 o wartości 249 zł każdy, monitorujących aktywność fizyczną, tętno oraz kroki. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: