Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Rusza plebiscyt „Wolontariusz Roku 2019”

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC i Piotrkowskie Centrum Wolontariatu ogłaszają plebiscyt „Wolontariusz Roku 2019”. Już od dzisiaj, można składać nominacje i wyróżnić ludzi, którzy w swoim działaniu wyróżniają się empatią, charyzmą,  oraz bezinteresownością.

Z roku na rok plebiscyt cieszy się coraz większym zainteresowaniem. – W 2018 roku ponad 20 organizacji nominowało swoich kandydatów, zaś około 50-ciu wolontariuszy zostało wyróżnionych przez organizatorów podczas Gali Wolontariatu, będącej zwieńczeniem plebiscytu. Liczba oddanych głosów w ubiegłorocznym plebiscycie wyniosła aż 10 863, zaś ponad 60 000 odsłon wydarzenia w portalu społecznościowym świadczy o ogromnym zainteresowaniu i szerokim poparciu społecznym tej inicjatywy. To największe tego typu wydarzenie w województwie łódzkim. – informuje Marcin Jończyk, prezes HARCa.

W tym roku kolejny raz nominowani otrzymają aż dwa tytuły:
– WOLONTARIUSZ ROKU 2019
– WOLONTARIUSZ PUBLICZNOŚCI 2019

Plebiscyt to nie tylko uhonorowanie rocznego WOLONTARIATU, ale również promocja organizacji, jednostki, stowarzyszenia – czy szkoły w której działalność wolontarystyczna zostaje uhonorowana przez Organizatorów plebiscytu.

– Prawo do zgłaszania kandydatur do tytułu „Wolontariusz roku 2019 ” przysługuje: każdej organizacji pozarządowej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego, każdej instytucji publicznej działającej na terenie powiatu piotrkowskiego na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego oraz każdej jednostce harcerskiej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego. A na zgłoszenia czekamy do 8 listopada – dodał Marcin Jończyk.

Regulamin i formularz nominacyjny znajduje się tutaj:
http://harc.com.pl/akt…/202-plebiscyt-wolontariusz-roku-2019

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!