GminyRozprzaWażne wiadomościWydarzenia

Rozprza: Zostań nianią

Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk zaprasza osoby chętne do udziału w projekcie „Nianie wsparciem rodziców w Gminie Rozprza!”

Rekrutacja do projektu prowadzona jest od 20 do 30 września 2021r. Osoby chętne muszą spełniać łącznie następujące kryteria:
– Zamieszkiwanie na obszarze Gminy Rozprza (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, zgodnie, z którym: „miejscem zamieszkania osoby fizycznej jest miejscowość, w której osoba ta przebywa z zamiarem stałego pobytu”).
– osoby sprawujące opiekę nad dzieckiem do 3 roku życia.
– osoba pracująca, która wróciła na rynek pracy po urlopie macierzyńskim/rodzicielskim lub przebywa na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim (osoby przebywające na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim otrzymają wsparcie jedynie w przypadku, kiedy ta osoba wróci do pracy w momencie zakończenia udziału w projekcie lub do 4 tygodni po zakończeniu projektu).
– pomyślne przejście procedury rekrutacyjnej.
– dobrowolne podpisanie Umowy – deklaracji uczestnictwa w projekcie wraz z załącznikami wraz ze zobowiązaniem do udzielania informacji o sytuacji własnej na rynku pracy, celem pomiaru rezultatów projektu.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym poniżej a także w Biurze Projektu które znajduje się Urzędzie Gminy w Rozprzy Al. 900-lecia 3, 97-340 Rozprza pok. nr 20. Godziny pracy Biura projektu: 9:00 – 15:00 w dni robocze.

oswiadczenie_do umowy z niania 2021.pdf
oświadczenie dane osobowe.pdf
Regulamin-1.pdf
zał 1 – Formularz-zgłoszeniowy.pdf
zał 2 -Umowa_Deklaracja_uczestnictwa_niania.pdf
zał 3 – Wniosek-refundacyjny.pdf
zał 4 – Karta-oceny-Formularza-zgłoszeniowego.pdf
zał 5 – Umowa-Uaktywniajaca wzór.pdf

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!