Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Psy zagryzły sarnę – uwaga, drastyczne zdjęcia – AKTUALIZACJA

Prawdopodobnie bezpańskie psy zagryzły młodą sarnę w okolicy ulicy Świerczowskiej w Piotrkowie. Zgłoszenie do straży miejskiej wpłynęło w poniedziałek około południa.

Strażnicy spróbują ustalić, kto jest właścicielem psów, ale już teraz wiadomo, że będzie to bardzo trudne. Wiadomo, że nie zrobiły tego głodne zwierzęta, bowiem sarna ma rozszarpaną tylko szyję i prawdopodobnie się wykrwawiła. Zwłoki zabierze teraz firma zajmująca się utylizacją padłych zwierząt.

 

AKTUALIZACJA:

Do godziny 20:10 martwej sarny nikt nie zabrał z ulicy Świerczowskiej. Zgłoszenie wpłynęło do piotrkowskiej straży miejskiej o 11:43. Dalej mundurowi poinformowali specjalistyczną firmę, która ma podpisaną umowę z miastem na utylizację padłych zwierząt. Udało nam się porozmawiać z pracownikiem firmy. Poinformował, że go godziny 22 sarna zniknie z ulicy Świerczowskiej. Jako powód tak późnego odbioru martwego zwierzęcia, przedstawiciel firmy informuje nas o awarii samochodu i korkach na jezdni, dodając że to “złośliwość rzeczy martwych”…

 

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
16 października, 2018 05:45

Tak to jest, jak miasto obsługuje firma utylizacyjna mieszcząca się ponad 100 km od Piotrkowa…

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x