Piotrków TrybunalskiSportWażne wiadomościWydarzenia

Przez chwilę poczuli się jak dzieci! Turniej gry w kapsle za nami – FOTORELACJA

Takiej imprezy w naszym regionie jeszcze nie było! Pierwszy Piotrkowski Turniej Gry w Kapsle za nami. Zobacz fotorelację z tego wydarzenia.

W turnieju wzięło udział kilkunastu zawodników. Zacięta rywalizacja odbywała się na dwóch torach. – Pomysł narodził się w głowie Maćka Szyposzyńskiego z 313 Garage. Zaproponował współprace przy organizacji i tak przeszliśmy od słów do czynów. To doskonała zabawa, ale i cel charytatywny, bowiem zbieramy pieniądze na leczenie i rehabilitację Mirosława Świecha – mówi Maciej Uhle. – W zeszłym tygodniu ze względu na niekorzystną aurę, nie udało się zorganizować tej imprezy, ale dziś pogoda wprost znakomita. Trzeba było namalowac tory. Zaczeliśmy po 6 rano. Są tunele, hopki, przeszkody i sporo zakrętów – dodaje.

– Ostatni raz w kapsle grałem chyba 40 lat temu. Przypominają mi się czasy dzieciństwa – mówi jeden z uczestników zawodów.

W zawodach wziewło udział 13 zawodników. Oto klasyfikacja końcowa:

  1. Artur Szczegielniak
  2. Przemek Stańczyk
  3. Andrzej Matejko
  4. Jakub Malinowski

Wszyscy panowie otrzymali nagrody rzeczowe. Dodatkowo puchar dla najstarszego zawodnika ufundowany przez naszą redakcję powędrował do Wojciecha Drząszcza. Nagrodą dodatkową dla pana Wojciecha jest voucher do SPA ufundowany przez Hotel Podklasztorze. Co ciekawe, puchar zdobyty przez Wojciecha Drząszcza wzbogacił kolekcję „Pamiątki Sportowe Piotrkowa Trybunalskiego” Marcina Sacińskiego.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!