Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Prokurator z promilami?

Jeden z prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim został wczoraj zatrzymany do rutynowej kontroli podczas policyjnej akcji „trzeźwy poranek”. Niestety dla prokuratora poranek prawdopodobnie nie okazał się do końca trzeźwy, ponieważ jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że prokurator nie zgodził się na badanie alkotesterem, dlatego została od niego pobrana krew.

Do zderzenia doszło 2 stycznia rano na ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie. Podczas rutynowej kontroli został zatrzymamy pojazd, którym jak się później okazało kierował jeden z prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim. Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, mężczyzna nie zgodził się na tradycyjne badanie, dlatego zapadła decyzja o pobraniu krwi.

Piotrkowska prokuratura wydała w tej sprawie jedynie krótką informację w której czytamy:

W odpowiedzi na Pana pytanie uprzejmie informuję, że w dniu 2 stycznia 2024 roku jeden z prokuratorów okręgu piotrkowskiego został poddany badaniu na zawartość alkoholu w toku kontroli drogowej.

W celu zapewnienia bezstronności i transparentności postępowania, materiały z tego zdarzenia zostały przekazane do Prokuratury Okręgowej w Płocku do dalszego procedowania.

Z poważaniem
Magdalena Czołnowska
Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej
w Piotrkowie Trybunalskim

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!