Wydarzenia

Problemy z połączeniami telefonicznymi

Ogłoszono upadłość operatora sieci telefonicznej, który świadczy usługi na rzecz wielu instytucji w Piotrkowie, w tym Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego, a także wielu jednostek podległych tym urzędom – szkół, przedszkoli i innych instytucji. W związku z tym występują trudności z połączeniem na numery telefonów stacjonarnych.

– Zalecamy kontakt z magistratem poprzez infolinię 800 241 251, za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez adres [email protected] lub bezpośrednio do referatów – poinformował Jarosław Bąkowicz z biura prasowego Urzędu Miasta.

Podobnie kłopoty mają w Starostwie Powiatowym. – Telefony jeszcze działają, ale nie wiadomo jak długo. W razie wyłączenia usługi, prosimy o kontakt poprzez platformę e-PUAP lub meilowo – poinformował Piotr Wojtysiak, wicestarosta powiatu piotrkowskiego. – Od wtorku prawdopodobnie inna firma będzie dostarczać nam usługi telekomunikacyjne, wtedy mam nadzieję problem będzie rozwiązany – dodał wicestarosta.

Podobne procedury wdrożył magistrat. – W ciągu najbliższych dni Urząd Miasta przeprowadzi postępowanie, którego celem będzie wyłonienie nowego operatora. O przywróceniu połączeń telefonicznych bezzwłocznie poinformujemy za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miasta oraz piotrkowskich mediów. Po zmianie operatora numery do magistratu zostaną zachowane – poinformował Jarosław Bąkowicz.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mesp
Mesp
26 maja, 2018 23:01

Sprawa dla prokuratora z innego miasta…. kto tej nikomu nieznanej i podejrzanej firmie dał “wygrać” przetarg na obsługę urzędów!?

Powiązane artykuły

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!