Problemy z połączeniami telefonicznymi

Views: 433

Ogłoszono upadłość operatora sieci telefonicznej, który świadczy usługi na rzecz wielu instytucji w Piotrkowie, w tym Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego, a także wielu jednostek podległych tym urzędom – szkół, przedszkoli i innych instytucji. W związku z tym występują trudności z połączeniem na numery telefonów stacjonarnych.

– Zalecamy kontakt z magistratem poprzez infolinię 800 241 251, za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez adres e-urzad@piotrkow.pl lub bezpośrednio do referatów – poinformował Jarosław Bąkowicz z biura prasowego Urzędu Miasta.

Podobnie kłopoty mają w Starostwie Powiatowym. – Telefony jeszcze działają, ale nie wiadomo jak długo. W razie wyłączenia usługi, prosimy o kontakt poprzez platformę e-PUAP lub meilowo – poinformował Piotr Wojtysiak, wicestarosta powiatu piotrkowskiego. – Od wtorku prawdopodobnie inna firma będzie dostarczać nam usługi telekomunikacyjne, wtedy mam nadzieję problem będzie rozwiązany – dodał wicestarosta.

Podobne procedury wdrożył magistrat. – W ciągu najbliższych dni Urząd Miasta przeprowadzi postępowanie, którego celem będzie wyłonienie nowego operatora. O przywróceniu połączeń telefonicznych bezzwłocznie poinformujemy za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miasta oraz piotrkowskich mediów. Po zmianie operatora numery do magistratu zostaną zachowane – poinformował Jarosław Bąkowicz.

Komentarzy: 1

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

  1. Sprawa dla prokuratora z innego miasta…. kto tej nikomu nieznanej i podejrzanej firmie dał “wygrać” przetarg na obsługę urzędów!?