GminyRozprzaWażne wiadomościWydarzenia

Poszukiwania ciała mężczyzny w Zalewie Cieszanowickim – AKTUALIZACJA

Trwają poszukiwania ciała 34-letniego mężczyzny, który podczas sobotnich zawodów wędkarskich wskoczył do wody i już z niej nie wypłynął. Płetwonurkowie przeszukiwali akwen całą sobotę, późnym wieczorem działania wstrzymano.

– Nad Zalewem Cieszanowickim odbywały się w sobotę zawody wędkarskie. W pewnym momencie, z trzyosobowej łódki zlokalizowanej niedaleko Mierzyna wskoczył do wody jeden z mężczyzn, by rozplątać zaplątany w zarośla spławik. Mężczyzna niestety już nie wypłynął z wody. Jego koledzy zaalarmowali służby ratunkowe. – informowała asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

W poszukiwania 34-letniego wędkarza z powiatu bełchatowskiego, zaangażowani byli w sobotę głównie strażacy – zarówno z Piotrkowa jak i druhowie z okolicznych OSP. Akcja została wstrzymana do niedzieli.

Dziś od 10:00 mają być wznowione poszukiwania ciała mężczyzny. Do Cieszanowic uda się 3 nurków z PSP z Piotrkowa Trybunalskiego i wspomagać ich będzie 2 nurków z PSP z Bełchatowa. Dodatkowo strażacy z OSP KSRG Rozprza prowadzić będą działania poszukiwawcze z motorówki. Swoją łódź zwoduje także piotrkowska policja.

Zdjęcia: OSP Gorzkowice

4 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!