Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Poseł Grzegorz Lorek liderem w Piotrkowie i powiecie

Poseł Grzegorz lorek zdobył najwięcej głosów w Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim. Zaufało mu blisko 14 tysięcy wyborców.

Grzegorz Lorek to parlamentarzysta który zdobył najwięcej głosów w Piotrkowie i powiecie nie tylko wśród kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, ale także wszystkich osób ubiegających się o mandat poselski. Mieszkańcowi naszego miasta zaufało 13 793 wyborców.

– Wierzę, że polityk powinien żyć i pracować blisko ludzi. W zamian przekonałem się po raz kolejny, że ta sama bliskość spotyka tych, którzy w służbie publicznej pragną stać obok zwykłego człowieka i reprezentować jego potrzeby i nadzieję a nie własne plany – a oby nie interesy. Wiernie stanęliście przy mnie w czasie próby, która miała ocenić czy służba publiczna, sprawowana ramię w ramię z obywatelem, jest tym czego oczekują Polacy. Z serca składam Wam za Wasze wsparcie wyrazy wdzięczności za poparcie podczas głosowania, za zaufanie dla wyrażanej przez mnie nadziei, że polityka winna być relacją z człowiekiem. – dziękował po wyborach Grzegorz Lorek i dodał: – Nadzieję tą podzieliło ze mną 18 238 wyborców w całym okręgu wyborczym nr 10, ale i ponad 7 tysięcy mieszkańców Piotrkowa. Dziękuję tym wszystkim, którzy ciężko pracowali w kampanii, tym niewidocznym a jakże znaczącym moim współpracownikom, bez których moja wizja byłaby tylko mrzonką, a poprzez których stała się drogą na której razem możemy odkrywać siebie dla wspólnego jutra. Wreszcie dziękuję tym którzy spełnili obywatelski obowiązek – wszystkim niezależnie od ich wyborów – ufając, że nasze wspólne decyzje zbliżają nas ostatecznie do siebie we wspólnej trosce o przyszłość – powiedział Grzegorz Lorek.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
15 października, 2019 16:27

Mam nadzieję że dawne lata są już za tobą drogi kolego

Powiązane artykuły

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!