Policyjne podsumowanie świąt

Views: 336

Na drogach podległych KMP w Piotrkowie Trybunalskim, od piątku 30 marca do poniedziałku 2 kwietnia, doszło do 1 wypadku, w którym poszkodowana została 1 osoba. Policjanci odnotowali także 27 kolizji. Mundurowi ujawnili w okresie świątecznym 4 nietrzeźwych kierujących.

– W czasie trwania Świąt Wielkanocnych piotrkowscy policjanci szczególnie dbali o bezpieczeństwo podróżujących w zwiększonej liczbie patroli. Funkcjonariusze kontrolowali prędkość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów. Sprawdzali również czy dzieci przewożone są bezpiecznie w fotelikach oraz czy wszyscy mają zapięte pasy. Policjanci interweniowali w 27 kolizjach, wyeliminowali z ruchu 4 nietrzeźwych kierujących – poinformowała asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Funkcjonariusze wyjechali do 1 wypadku. 1 kwietnia około godziny 12:30, na ulicy Garncarskiej potrącony został 6-latek, który przebiegając przez jezdnię wpadł wprost pod koła nadjeżdżającej osobowej hondy. 73-letni kierujący pojazdem był trzeźwy. 6-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Komentarzy: 1

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *