GminyPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Pojadą koleją za darmo

Uczniowie i studenci będą za darmo jeździć pociągami ŁKA. Ta atrakcyjna promocja zacznie obowiązywać 1 lipca i potrwa do końca wakacji.

To prezent dla dzieci i młodzieży z okazji 10-lecia Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Przewoźnik wprowadza na lato ofertę specjalną: „Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów”. Na czym polega promocja? Otóż od 1 lipca do 31 sierpnia w zdalnych kanałach sprzedaży biletów kolejowych codziennie będzie czekać na młodych ludzi 1.000 bezpłatnych biletów jednorazowych. To świetne rozwiązanie dla uczniów i studentów, którzy w czasie wakacji chcą poznać atrakcyjne zakątki województwa łódzkiego.

Z darmowych biletów mogą korzystać uczniowie do 24. roku życia oraz studenci do 26. roku życia. Ważne jest, aby podczas podróży mieć przy sobie legitymację szkolną lub studencką. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać bilet w zdalnych kanałach sprzedaży – na stronach internetowych Koleo, E-podróżnik, Biletico lub w aplikacjach mobilnych SkyCash i mPay. Każda z uprawnionych osób może pobrać maksymalnie dwa bilety dziennie.

Oferta będzie obowiązywać w pociągach kategorii ŁKA na terenie województwa łódzkiego. Bilety będą też honorowane w pociągach Regio uruchamianych przez Spółkę Polregio na obszarze województwa łódzkiego.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.lka.lodzkie.pl.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!