Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Piotrkowski „Nasz Nowy Dom” już dziś w Polsacie [VIDEO]

O tym, jak zmieniło się życie pani Ani i jej 9-letniej córki Sary, po remoncie dokonanym przez budowlańców z programu Nasz Nowy Dom, będziemy mogli się przekonać już dziś o 20.05 na antenie Polsatu.

Przypomnijmy. W marcu tego roku zniszczony dom naszej bohaterki odwiedziła ekipa programu „Nasz Nowy Dom”. Pani Anna zmaga się z chorobą nowotworową, sama wychowuje swoją córkę, a zniszczony dom przysparzał dodatkowych problemów. Bohaterki tego odcinka spały na jednej kanapie, dziewczynka nie miała swojego miejsca do nauki, a mama do odpoczynku. Mieszkanie było ogrzewane starą kozą, a cieknący dach przykrywała zniszczona papa. Problemem dla rodziny była także wspólna toaleta, która znajdowała się na korytarzu. Jakie są efekty pracy ekipy Polsatu? I jaka była reakcja piotrkowianek na „Nasz Nowy Dom”? Aby się tego dowiedzieć trzeba obejrzeć dzisiejszy odcinek programu. Warto wspomnieć, że historia Pani Ani zmobilizowała do działania nie tylko telewizję, ale także lokalną społeczność. Podopieczni piotrkowskiej noclegowni naprawili drogę do domu, a kruszywo na jej budowę podarował PEUK.

O remoncie domu piotrkowianek pisaliśmy tutaj.

Nasz Nowy Dom

Czasamu już tak bywa, że los najciężej doświadcza tych, którzy już najwięcej wycierpierpieli. A przecież wystarczy odrobina pomocy.Nasz Nowy Dom dziś o 20:05. Bądźcie z nami!

Opublikowany przez Nasz Nowy Dom Czwartek, 10 maja 2018

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!