koronawirusPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Piotrkowska policja nadaje przez głośniki komunikat: Zostańcie w domach! – FILM

Na ulicach Piotrkowa pojawił się w poniedziałek radiowóz, z którego emitowany jest komunikat dotyczący pozostania w domach w związku z epidemią koronawirusa.

Radiowóz jeździ po całym mieście. Spotkać go można nie tylko na głównych ciągach komunikacyjnych Piotrkowa, ale także na mniejszych osiedlowych drogach. Samochód pojawiać się będzie zwłaszcza tam, gdzie mogą przebywać większe grupy mieszkańców.

Szanowni Państwo,
W związku z epidemią koronawirusa, policja prosi o niegromadzenie się i dla własnego bezpieczeństwa pozostanie w domach. Apelujemy, zostań w domu, zmniejsz ryzyko zarażenia siebie i swoich bliskich.

Tagi

Powiązane artykuły

5 komentarzy

  1. Brawo Panowie! W każdym mieście powinni jeździć i informować, a szczególnie po wsiach, gdzie ciemnogrod jeszcze tego nie rozumie, a władza nic z tym nie robi.

  2. Policja to powinna rowniez pod marketami stac i puszczac te nagrania bo na ulicach pusto a w marketach kolejki przez caly dzien. Ludzie przychodza po pierdoly np.gazete lub kwiatki to nie sa artykuly pierwszej potrzeby

  3. Policja to powinna rowniez pod marketami stac i puszczac te nagrania bo na ulicach pusto a w marketach kolejki przez caly dzien. Ludzie przychodza po pierdoly np.gazete lub kwiatki to nie sa artykuly pierwszej potrzeby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close