KulturaNadchodzące wydarzenia

Piotrkowianin Mistrzem Polski MASTER DJ EVENT!

Piotrkowianin Łukasz Fidala (dj Kelvin) podczas zawodów organizowanych przez 4DJS Academy, którym towarzyszyły warsztaty i Targi Techniki Scenicznej oraz Mistrzostwa Polski w dwóch kategoriach MASTER POLAND DJ BATTLE (dj-ów klubowych) oraz MASTER DJ EVENT (dj-ów ewentowo weselnych) zdobył tytuł Mistrza Polski MASTER DJ EVENT.

Startujący w pierwszej kategorii zaprezentowali 20-minutowe bloki muzyczne, a jury w skład którego wchodzili specjaliści z branży muzycznej, nagłośnieniowej i estradowej, ocenili występ każdego zawodnika.

W wyniku głosowania wyłoniono finalistów konkursu: 1 miejsce DJ BOGAS (Dawid Gabas), 2 miejsce SPLIT (Patryk Stachowski) a na 3 pozycji uplasował się DEMIX (Damian Gonciarz).

Z kolei w konkursie w którym także z 20-minutowym pokazem zaprezentowali się wodzireje i konferansjerzy weselni, a w skład każdego bloku wchodziły zabawy, konkursy oraz animacje taneczne, najlepszym okazał się DJ KELVIN czyli Łukasz Fidala z Piotrkowa Trybunalskiego, a na 2 miejscu znalazł się duet: BOGAS TIME czyli Dawid Gabas i Paweł Ryng.

– To dla mnie ogromne wyróżnienie. Jestem z siebie niezwykle zadowolony! Ciesze się, że to właśnie ja w oczach jurorów zaprezentowałem się najlepiej w swojej kategorii. – mówi Łukasz Fidala. – Prowadzeniem rożnego rodzaju imprez zajmuję się już od wielu lat, i tytuł który zdobyłem, to swego rodzaju zwieńczenie mojej pracy, pracy która jest także moim hobby – dodaje z uśmiechem świeżo upieczony Mistrz Polski.

Wydarzenie było transmitowane w internecie i przyciągnęło tysiące oglądających fanów klubowych dźwięków. Łączna pula nagród w obu kategoriach wyniosła ponad 22 tysiące złotych. Sponsorzy ufundowali nagrody rzeczowe a także bony rabatowe i karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach muzycznych, nagłośnieniowych i oświetleniowych.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!