Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Pijani kierowcy i piraci drogowi – podsumowanie świątecznego weekendu

W trosce o nasze bezpieczeństwo na drogach w okresie świątecznym została wzmożona liczba patroli. Policjanci reagowali na wszystkie wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym. Od piątku 2 kwietnia do poniedziałku 5 kwietnia na drogach miasta i powiatu doszło do 14 kolizji drogowych oraz jednego wypadku. Z ruchu mundurowi wyeliminowali trzech nietrzeźwych kierujących. Czterem osobom również tymczasowo zabrano prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym powyżej 50km/h.

Piotrkowscy policjanci w okresie Świąt Wielkanocnych dla bezpieczeństwa mieszkańców zwiększyli liczbę patroli na drogach miasta i powiatu.

Funkcjonariusze reagowali na wszystkie wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym. Mundurowi przeprowadzali rutynowe kontrole, pod kątem zapiętych pasów, a także prawidłowego przewożenia najmłodszych. Dokonywali pomiaru prędkości, a także sprawdzali trzeźwość kierujących. Zwracali również uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Od piątku 02 kwietnia do poniedziałku 05 kwietnia na drogach miasta i powiatu doszło do 14 kolizji oraz jednego wypadku drogowego. Policjanci również ujawnili trzech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał ponad 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Uprawnienia do kierowania pojazdami utraciło również czterech kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h.

Asp. Izabela Gajewska, KMP Piotrków

Niechlubny rekordzista w tym przypadku przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 93 km/h.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
On
On
6 kwietnia, 2021 14:53

(Edytowany przez administratora) Najważniejsze że w końcu został złapany Gaxxx , pirat drogowy

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!