reklama
Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Para prezydencka nakarmiła łosie i posadziła las – DUŻO ZDJĘĆ

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką zainaugurowali w Piotrkowie trzecią edycję akcji sadzimy. Zanim jednak doszło do sadzenia lasu prezydent odwiedził leśną osada edukacyjną w kole gdzie między innymi karmi łosie

Prezydent do Piotrkowa przyjechał około 13:00. Wcześniej odwiedził osadę leśną w Kole, gdzie dla upamiętnienia wizyty posadził modrzew europejski a także wraz z pierwszą damą karmił łosie. Para prezydencka wypuściła ponadto na wolność dwie zaobrączkowane sowy uszate. Prezydent zwiedził także nową siedzibę ośrodka rehabilitacji zwierząt i przekazał elektryczny skalpel który będzie wykorzystywany podczas operacji. – Prezydent był pod ogromnym wrażeniem naszego ośrodka – powiedział w rozmowie z portalem Piotrkowski24 Paweł Kowalski z Nadleśnictwa Piotrków.

Następnie para prezydencka udała się do Piotrkowa, gdzie wraz z samorządowcami, mieszkańcami regionu a także zaproszonymi gośćmi zainaugurowała trzecią edycję akcji #sadziMY.

Prezydenta w Piotrkowie przywitali także działacze opozycji. Grupa mieszkańców z transparentami „Jezus był uchodźcą”, „Konstytucja” a także tęczowymi flagami nie zakłócając z pokoju stała przy ulicy Wolborskiej. – Chcieliśmy jedynie poprosić panią prezydentową, by wreszcie zabrała głos w sprawie i wstawiła się za dziećmi z Michałowa na granicy polsko-białoruskiej – powiedziała Małgorzata Pingot.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!