AleksandrówWydarzenia

Otwarcie „budynku” w Starej

Mieszkańcy Starej w gminie Aleksandrów, z pompą żegnają karnawał. Otwarto bowiem budynek który powstał na bazie byłej strażnicy OSP. Teraz tutaj odbywać się będą lokalne imprezy integracyjne.

Podczas uroczystości dokonano tradycyjnego przecięcia wstęgi. W części artystycznej wystąpili uczniowie ze szkoły podstawowej w Skotnikach oraz aktorzy z łódzkiego teatru Zwierciadło.

Tagi

Powiązane artykuły

7 komentarzy

  1. A miało być Gminne Centrum Kultury. Ludzie przed wyborami sie cieszyli, że w końcu się doczekaliśmy. A tak mamy obiekt, jakich jest już kilka i stoją sobie puste. Ot Andrzejki gmina zrobi. Ktos tu powinien poniesc odpowiedzialnosc bo budowal i obiecal Gminne Centrum Kultury.

  2. Dlaczego “budynku” w cudzysłowie? To pani radna najbardziej obiektywna “dziennikarka” nawet nie wspomni, kto przeciął wstęgę? Tak władza pani dokuczyła? 🙂

    1. A co ? ślepy jesteś antyradny i nie widzisz kto przecinał wstęgę? a w cudzysłowie pewnie dlatego, bo jakbys był na sesji we wtorek, to sam byś slyszał, że Paweł Mamrot, osobiście mamrotał “budynek” a na pytanie radnych co to za budynek, to odpowiedziec nie umiał, albo nie chciał.

  3. Otarcie nawet ładne ale to co oddaliły panie z Gospodyń Wiejskich w Starej to porażka! Panie kochane to nie pokaz mody. I dajcie korzystać z tego budynku innym a nie robicie sobie z niego dom wiejski. Wstydzę się że moja była wieś straciła na randze przez p. Sołtys. Dajcie możliwość wykazania się innym a nie same rządzicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close