AleksandrówCzarnocinGminyGorzkowiceGrabicaŁęki SzlacheckieMoszczenicaRęcznoRozprzaSulejówWola KrzysztoporskaWolbórzWydarzenia

Ostatnie dni na złożenie oświadczenia

14 marca upływa termin, do którego rolnicy mogą składać do powiatowych biur Agencji i Modernizacji Rolnictwa oświadczenia w sprawie dopłat bezpośrednich za 2019 rok.

Oświadczenie może złożyć tylko rolnik, który posiada powierzchnię gruntów ronych do 10 ha, ubiega się o takie dopłaty, o jakie wnioskował w 2018 roku i potwierdzi brak zmian w odniesieniu do dopłat za poprzedni rok. Oświadczenia mogą złożyć gospodarstwa ubiegające się tylko o tzw. jednolitą płatność obszarową, dopłaty za zazielenienie, płatność dodatkową, płatność do uprawy chmielu, dopłaty do owiec lub kóz, płatność do tytoniu oraz o dopłaty ONW, pomocy na zalesienie, czy premię pielęgnacyjną i zalesieniową. Rolnicy, którzy nie spełniają warunków lub przegapią termin składania oświadczenia, będą musieli wypełnić wniosek o dopłaty za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Rolnikom z terenu naszego powiatu przypominamy, iż od końca lutego biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa znajduje się przy ulicy Kostromskiej 63.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!