Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Osadzeni sprzątali lotnisko

Skazani w ramach zajęć KO zostali zadysponowani do prac społecznych na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. W ramach wizyty na lotnisku pomogli w pracach porządkowych i zapoznali się z funkcjonowaniem lotniska. 

Dyrektor Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim skierował sześciu osadzonych z Oddziału Zewnętrznego w Goleszach, do udziału w akcji sprzątania terenów zielonych na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. – Jest to pierwsza akcja i na pewno nie ostatnia zorganizowana w ramach współpracy Aeroklubu z Aresztem Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim. Osadzeni porządkowali tereny zielone i sprzątali teren lotniska. W ramach akcji aresztanci mieli okazję poznać funkcjonowanie lotniska, jego historie i codzienną prace pilotów i instruktorów ośrodka szkolenia – relacjonuje Marcin Pampuch, dyrektor AZP.

Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej dziękuje dyrekcji Aresztu Śledczego za współpracę, która jest realizowana także przy organizacji lotniczych konwojów skazanych do odbycia kary w piotrkowskim areszcie. 

4 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!