Wydarzenia

Organizacja ruchu w okolicy cmentarzy

Policjanci apelują o ostrożność, rozsądne planowanie podróży i zwracanie uwagi na znaki drogowe, gdyż w wielu miejscach przewidziano zmiany organizacji ruchu, które w Piotrkowie Trybunalskim potrwają już od godziny 6.00 – 31 października do godziny 22.00 – 4 listopada br.

Piotrków Trybunalski. Kierowcom przypominamy, że w obrębie cmentarzy w Piotrkowie zamknięte będą Al. Cmentarne (od ulicy Wojska Polskiego) i ulica Partyzantów (od Spacerowej do Lelewela). Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył osób handlujących oraz osób niepełnosprawnych i dowożących te osoby. Ulica Spacerowa (na odcinku od Partyzantów do Rolniczej) oraz Lelewela (na odcinku od Partyzantów do ulicy Białej) będą jednokierunkowe. Na ulicy Rolniczej od strony południowej (na odcinku od ulicy Lelewela do Spacerowej) będzie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania się i postoju”. Także na ulicy Spacerowej obustronnie (od ulicy Małej i Krzywej do ulicy Partyzantów) ustawiony będzie znak B-36.

Sulejów. 1 listopada dojazd do grobów będzie się odbywał ulicą Cmentarną, a wyjazd w jednym kierunku ulicami: Południową, Polną następnie do ulicy Szkolnej, Milejowskiej i Placu Straży (ruch jednokierunkowy).

Rozprza. 1 listopada wjazd od drogi krajowej 91, następnie w kierunku Nowej Wsi do cmentarza. Ruch jednokierunkowy obowiązuje na odcinku od początku drogi w stronę Nowej Wsi do skrzyżowania z drogą gruntową.

Nad bezpieczeństwem wszystkich odwiedzających nekropolie będą czuwali policjanci w patrolach zmotoryzowanych, a także dodatkowo funkcjonariusze w patrolach pieszych ponadnormatywnych.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!