GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Oddaj krew dla Zuzi w Wolborzu i Gorzkowicach

Zapraszamy na wyjątkową akcję poboru krwi, która będzie zorganizowana dla Zuzi Walak. Dziewczynka która niedługo skończy 2 latka choruje na neuroblastome. Zbiórka odbędzie się już w najbliższą niedzielę 17 grudnia od godz. 10.00 w Wolborzu ul. Świętokrzyska 5 oraz w Gorzkowicach od 10:00 do 13:00 na placu OSP przy ulicy Cmentarnej.

Wolbórz:

Przekażcie potrzebującym cząstkę siebie. Krwi nie można kupić ani wyprodukować dlatego podaruj najcenniejszy prezent, który może uratować życie Zuzi i innym dzieciom. Organizatorzy zapraszają do czynnego udziału akcji krwiodawstwa. Każdy krwiodawca otrzyma słodki poczęstunek, popcorn, napije się gorącej herbaty lub kawy – mówi Łukasz Wróbel, organizator akcji. – W rytmie kolęd i cieple ogniska rozpalimy do czerwoności nasze serca – dodaje.

Organizatorzy przygotowali dla krwiodawców świąteczne prezenty, będą to koszulki z logiem #WolbórzRatujeŻycie. – Dziękujemy naszym partnerom i sponsorom, bez których nasze akcje nie miałyby takiego rozmachu – mówi Wróbel.

Akcja honorowego krwiodawstwa #WolborzRatujeZycie jest organizowana pod honorowym patronatem starosty piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka oraz burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa.

Gorzkowice:

4 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!