Piłka nożnaSport

O Puchar Marszałka

W Sulejowie rozegrany został VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Krwinka Cup 2018 w kategorii wiekowej Under 10. W gronie dwunastu drużyn wygrał zespół Grabki Grabica, drugie miejsce zajął Kasztelan Żarnów, a trzecie UKS Gmina Rozprza.

12. Włókniarz I Moszczenica

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Aleksander Turniak (UKS Gmina Rozprza), najlepszym strzelcem został Kacper Grzywiński (Grabka Grabica) – 12 bramek, a najlepszym bramkarzem turnieju Hubert Świąder (Kasztelan Żarnów). Najmłodszym zawodnikiem był natomiast Sergiusz Antczak z Błękitnych Dmosin (7 lat).

Organizatorem było Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi, a patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak, prezes OZPN w Piotrkowie Stanisław Sipa, starosta piotrkowski Stanisław Cubała oraz burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski. Współorganizatorami turnieju były: Urząd Miasta i Gminy Sulejów, ŁZPN oraz OZPN Piotrków.