O fotel prezydenta [sonda]

Views: 1234

W ubiegłym tygodniu zamieściliśmy sondę „prezydencką”, pytając, która z potencjalnych kandydatur na najwyższy urząd w mieście, byłaby Waszym zdaniem najlepsza. Do piątku bezkonkurencyjny był obecny prezydent Piotrkowa, Krzysztof Chojniak, jednak w weekend na prowadzenie wysunął się niespodziewanie Jacek Sokalski, a następnie Grzegorz Lorek, który „rządził” do dzisiejszego popołudnia. W ciągu ostatnich godzin (roboczych…), nadrabiając sporą stratę do lidera, na prowadzenie ponownie wysunął się Chojniak.

Zgodnie z zapowiedzią, sonda miała trwać do minionej niedzieli, ale z uwagi na jej niespodziewaną popularność (ponad 13,5 tys. wejść na godz. 17.37, 12 lutego) postanowiliśmy wydłużyć czas jej trwania o co najmniej tydzień.

W przygotowaniu mamy już kolejne pytania o najważniejsze sprawy dotyczące życia miasta i powiatu. Wkrótce je zadamy.

Komentarzy: 12

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

    1. Dobre pytanie. Lorek dogoni go wieczorem, a później całe rano wszyscy urzędnicy prezydenta będą klikać zamiast pracować… Niezłe…

  1. A ja na tej liście nie widze swojego kandydata, Chojniak już wystarczająco napsocił, a kontrkandydata nie ma, bo niby kto ??

  2. Szanowni “Piotrkowskie24”; Ten sondaż to delikatnie mówiąc ściema; Nie jest on zablokowanym wielokrotnym głosowaniem. Jeśli go nie przerwiecie , to okaże się , że Piotrków Tryb. ma 200 tyś. mieszkańców uprawnionych do głosowania , a którykolwiek lider otrzyma 120 % ilości rzeczywistych mieszkańców miasta. 10 osób na minutę nabije 300 głosów itd itd.

  3. Jasne Wasz faworyt zaczął przegrywać to usuwamy sondę. Fajny portal. Pozdrawiam.
    ps. Nie ma konkurencji dla obecnego prezydenta i to fakt.