Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Nożem prosto w serce. 41-latka przyznała się do zabójstwa

Wracamy do sobotniej tragedii jaka wydarzyła się w jednym z mieszkań w wieżowcu przy Słowackiego w Piotrkowie. Jak już informowaliśmy, kobieta śmiertelnie ugodziła nożem swojego partnera. Dziś w tej sprawie Prokuratura Okręgowa wydała oświadczenie.

Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi śledztwo dotyczące pozbawienia życia w dniu 27 marca 2021r. 36-letniego Łukasza O. w Piotrkowie Tryb., tj. o czyn z art. 148§1kk.  

Na miejscu zdarzenia zatrzymano 41-letnią Joannę T, której w dniu 28 marca 2021r. przedstawiono zarzut, o to że w dniu 27 marca 2021 r. w Piotrkowie Trybunalskim, działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia, zadała Łukaszowi O. w okolice lewej strony klatki piersiowej, jedno uderzenie nożem powodując ranę kłutą, w następstwie czego nastąpił zgon pokrzywdzonego na miejscu zdarzenia, tj. o przestępstwo z art. 148 § 1 k.k.

Podejrzana przyznała się do popełnienia tego czynu i złożyła wyjaśnienia korespondujące z dotychczasowymi ustaleniami śledztwa. W dniu 29 marca 2021r. została przeprowadzona sekcja zwłok Łukasza O, w toku której w ramach wstępnej opinii biegły wskazał, że przyczyną zgonu była rana kłuta klatki piersiowej po stronie lewej. Również w dniu 29 marca 2021r. Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim, uwzględniając wniosek Prokuratury, zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Mając na względzie początkową fazę śledztwa oraz jego rozwojowy charakter nie można na dzień dzisiejszy udzielić bliższych informacji.    

Magdalena Czołnowska-Musioł
Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej
w Piotrkowie Trybunalskim
0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: