Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Nowy market budowlany w Piotrkowie już otwarty – ZDJĘCIA

Castorama otworzyła sklep w Piotrkowie Trybunalskim. Od 3 lipca przy Al. Gen. Sikorskiego 51 na klientów czeka szeroka oferta produktów budowlanych. W dniu otwarcia rusza również akcja Fundacji Castorama „Razem najlepiej”, w ramach której mieszkańcy Piotrkowa będą mogli zgłaszać inicjatywy wymagające wsparcia remontowego. 8 lipca sklep odwiedzi ulubieniec majsterkowiczów, Darek Stolarz, znanym m.in. z programu telewizyjnego.

Piotrkowska Castorama, będąca 106. sklepem sieci w Polsce, to ponad 9000 mkw. powierzchni, blisko 40 tysięcy produktów potrzebnych do budowy, remontu, wykończenia i urządzenia wnętrz, w tym bogata oferta oświetlenia, mebli ogrodowych i podłóg, a także zespół liczący przeszło100. profesjonalnych doradców, którzy pomogą w podjęciu decyzji.

Efektywny energetycznie jest też budynek nowej Castoramy. Obiekt, podobnie jak większość sklepów sieci w Polsce posiada m.in. własną instalację fotowoltaiczną, a także korzysta z zielonej energii w 100% pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Dodatkowo na parkingu dostępne są 2. stacje do ładowania aut elektrycznych.

Lokalne akcje z Fundacją Castorama

Zgodnie z filozofią sieci, piotrkowska Castorama będzie angażować się w działania na rzecz lokalnych społeczności. Już 3 lipca ruszy akcja “Razem najlepiej” realizowana we współpracy z Fundacją Castorama. W jej ramach mieszkańcy Piotrkowa będą mogli zgłaszać lokalne inicjatywy potrzebujące wsparcia remontowego. Następnie dwie z nich będą rywalizować w konkursie o dofinansowanie w wysokości 20 tys. zł oraz 10 tys. zł. O tym, który projekt otrzyma wyższą kwotę, zdecydują mieszkańcy w głosowaniu zaplanowanym na wrzesień tego roku.

3.8 5 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kaktusfan
kaktusfan
3 lipca, 2024 18:57

Jaki otwierali NOMI (latem 2000) czy OBI (jesienią 2012), to odbywało się to z większym przytupem i pompą… a tu takie nie wiadomo co, jakby za karę tam wszyscy byli! 😛😒

kaktusfan
kaktusfan
3 lipca, 2024 18:58

*Jak.

kaktusfan
kaktusfan
3 lipca, 2024 18:59

OBI oczywiście jest na Sulejowskiej, a NOMI było (do 2016) przy Sikorskiego… 😉

Piotrkowianin
Piotrkowianin
Reply to  kaktusfan
4 lipca, 2024 20:24

Przy tych samych Al. Sikorskiego jest jeszcze Bricomarche, które zmieniło lokalizację z Al. Sikorskiego 5 na Al. Sikorskiego 13.

Polecamy

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!