GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Noworoczne spotkanie z przedsiębiorcami

W niedzielne popołudnie (21.01) w Gminne Centrum Kultury w Grabicy odbyło się tradycyjne już, noworoczne spotkanie z przedsiębiorcami gminy Grabica. Na zaproszenie wójta Krzysztofa Kulińskiego licznie odpowiedzieli właściciele firm działających na terenie gminy. Nie zabrakło starosty powiatu piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka, radnego Rady Powiatu Sylwestera Ossowskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Grabica Dariusza Kalisiaka wraz radnymi. 

Przybyłych gości przywitał gospodarz spotkania – wójt gminy Grabica, a zarazem pomysłodawca zorganizowanej po raz drugi w historii gminy takiej formy spotkania z przedsiębiorcami. W swoim wystąpieniu podziękował przedsiębiorcom za współpracę, za ich wkład w rozwój regionu oraz pogratulował osiągniętych sukcesów.  

Dalszą część wydarzenia uświetnił koncert chóru miejskiego z Piotrkowa Trybunalskiego pod kierownictwem dyrygent Justyny Przytulskiej, który wykonał utwory od klasyki po współczesne. 

Następnie na scenie pojawił się Kabaret K2 z Zielonej Góry, który przedstawił widowni swój program pt. „Jedziemy po bandzie”. Członkowie grupy już od samego początku nawiązali dobry kontakt z publicznością. To wszystko sprawiło, że zaprezentowany przez kabaret program był na swój sposób wyjątkowy.

Po występach artystycznych był czas na symboliczną lampkę szampana i poczęstunek. Noworoczne spotkanie z przedsiębiorcami było okazją, aby, na chwilę się zatrzymać, porozmawiać, spotkać czy wymienić poglądy.  

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!