GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Noworoczne spotkanie przedsiębiorców z terenu gminy Grabica

W Gminnym Centrum Kultury w Grabicy odbyło się noworoczne spotkanie z przedstawicielami lokalnego biznesu. Przybyłych gości przywitał gospodarz gminy wójt Krzysztof Kuliński, a zarazem pomysłodawca zorganizowanej po raz pierwszy w historii gminy takiej formy spotkania z przedsiębiorcami.

Na wydarzenie przybyli nie tylko przedstawiciele biznesu, ale również starosta powiatu Piotr Wojtysiak oraz Przewodniczący Rady Gminy Grabica Dariusz Kalisiak wraz z radnymi.

To była znakomita okazją do podziękowania, wyrażenia szacunku i uznania, wszystkim przedsiębiorcom i firmom za prowadzenie działalności gospodarczej na terenie gminy. Wójt Krzysztof Kuliński podziękował przedsiębiorcom za ich pracę i zaangażowanie. – Dzięki państwa mądrości i pracowitości prowadzicie swoje firmy – macie pomysł, potraficie znaleźć na jego realizację środki finansowe. Ciężko pracując, zarabiacie pieniądze, ale dajecie również pracę naszym mieszkańcom oraz płacicie podatki na rzecz gminy, dzięki, którym może się ona rozwijać – powiedział wójt.

Podczas tego wydarzenia, zaproszeni goście mieli okazję usłyszeć utwory muzyki symfonicznej, oratoryjnej, operowej i rozrywkowej w wykonaniu Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej. Drugą część sobotniego spotkania wypełnił występ kabaretu Koń Polski, który zabawnymi skeczami rozbawił publiczność.

– Mam nadzieję, że to wydarzenie było okazją do zintegrowania środowiska przedsiębiorców. Zależy nam, aby stworzyć dobrą atmosferę do rozwoju biznesu, by przedsiębiorcy mogli spotykać się, rozmawiać, czy wymieniać doświadczeniem. Wspólny wieczór był okazją do budowania dobrych relacji – dodał wójt Krzysztof Kuliński.

4 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!